V - sada tekvíc 2 ks

Vykrajovačky z nerezového plechu. veľkosť : 35 a 75 mm.

1,90 €
Vykrajovačka netopier

Plastový vykrajovač, veľkosť 60x90 mm

1,20 €
Aróma ananásová

20 ml

0,72 €
Vykrajovačka duch

Plastový vykrajovač, veľkosť 80x90 mm.

1,20 €
Zdobenie fialový máčik 80 g

Fialový cukrový máčik, veľkosť guličiek cca 1 mm....

2,50 €
Vykrajovačka tekvica

Plastový vykrajovač veľkosť 7,5 x 8 x h2 cm.

1,50 €
V - tekvica

Materiál nerezový plech , veľkosť 79 mm.

0,69 €
Vykrajovačka čarodejnícky klobúk

Plastový vykrajovač veľkosť 9 x 7,5 x hĺbka 2 cm.

1,50 €
Vykrajovačka duch

Plastový vykrajovač , veľkosti: 7 x 9 x h 2 cm

1,50 €
Vykrajovačka mačka

Plastový vykrajovač veľkosť 6,5 x 9 x h2 cm

1,50 €
Zdobenie čierny máčik 80 g

Zloženie: cukor, farbiva E153, glukózový sirup. Veľkosť cca...

2,50 €
Sada 5x100g fondánov Halloween

V sade sú fondány bielej, zelenej, oranžovej, fialovej a...

5,95 €
Zdobenie Halloween tekvičky 56 g

Veľkosť tekvičiek cca 8 mm. Zloženie: dextroza, škrob,...

1,99 €
Zdobenie Halloween kosti a lebky 56g

Veľkosť zdobenia cca 7 mm. Zloženie: dextroza, škrob,...

1,99 €
Zdobenie mini perličky červené, žlté,čierne 80 g

Jedlá dekorácia. Zloženie : cukor, škrob (...

2,50 €
Zdobenie Halloween čierne, fialové, oranžové 80g

Zdobenie čierny,oranžový,fialový máčik 80g...

2,50 €
V - jednorožec

Materiál nerezový plech, veľkosť 105x65 mm.

0,75 €
Vykrajovačka tekvica

Plasový vykrajovač. Veľkosť 8 cm

1,20 €
Vykrajovačka lebka

Plastový vykrajovač, veľkosť 65x95 mm.

1,20 €
E-shop

Profil

Od samotného založenia predajne a web stánky s e-shopom zakladáme náš firemný úspech na týchto pevných pilieroch:

  • ústretovosť voči zákazníkom
  • rýchlosť doručenia objednávky
  • široká ponuka tovarov a nových trendov
  • odborné poradenstvo

www.CukrárskePomôcky.sk je jeden z najväčších internetových obchodov s cukrárskymi potrebami a pomôckami na pečenie na Slovensku. Od roku 2008 sme úspešne obslúžili vyše 5000 spokojných zákazníkov.

V ponuke máme sortiment takmer 1500 produktov, potrebných pri pečení, zdobení alebo dochucovaní vašich tort a zákuskov. Distribuujeme a predávame predovšetkým tovary značiek Wilton, PME, Modecor, Städter, Floreal, Solchim, Sugarflair, FPC Sugarcraft, Patchwork cutters , SugarVeil. a ďalšie tuzemnské a zahraničné tovary.

Tešíme sa na Váš e-nákup!

Neustále sledujeme aktuálne trendy doma aj vo svete a snažíme sa vždy do našej ponuky zaradiť populárne produkty a novinky. Do nášho portfólia vyberáme a zaraďujeme iba kvalitné tovary na základne našich dlhoročných skúseností v obore. Pokiaľ Vám niečo v našej ponuke chýba, neváhajte nám to oznámiť a požiadajte o špeciálnu objednávku. Naši pracovníci Vás radi obslúžia.

Tipy na torty

Určite poznáte ten pocit. Objavíte úžasný recept na tortu a hneď sa pustíte do „práce“. Dobroty, ktoré chutia Vám budú zrejme chutiť aj Vašim známym a preto sa o svoj recept s nimi chcete podeliť. Podobne je tomu aj v našom prípade. V tejto sekcií sa priebežne venujeme zaujímavým receptom a odborným postupom prípravy tort a zákuskov. Veríme, že naše postrehy sa Vám budú páčiť.

Ak máte recept, ktorý ste realizovali s pomocou našich produktov, poteší nás ak nám napíšete krátky postup "ako na to" a pribalíte aspoň jednu fotografiu. Vaše články radi uverejníme v tejto sekcii.

Stránka Akcie

V našom sklade niekedy nemáme dostatok miesta, alebo jednoducho potrebujeme tovar dopredať a zaradiť nový do ponuky. Stránka s akciovým tovarom je vždy aktuálny zoznam cukrárenských potrieb v akcií. Pokiaľ sa Vám akciový tovar zapáčil, objedávajte ihneď, pretože zľavy platia len na obmedzenú dobu do vypredania zásob.

Vyhľadávač cukrárskych pomôcok

Vyhľadávač produktov je veľmi šikovný a efektívny spôsob, ako nájsť čo potrebujete. Začnite písať do vyhľadávacieho okna čo hľadáte a náš systém Vám intuitívne zobrazí všetko, čo v našej ponuke máme. Alebo jednoducho zadajte čo potrebujete a systém Vám zobrazí všetky dostupné a súvisiace tovary z našej aktuálnej ponuky.

Zákaznícke konto

Byť registrovaným sa oplatí, pretože získate hneď niekoľko užitočných výhod. Zákaznícke konto CukrárskePomôcky.sk Vám umožňuje sledovať históriu Vašich objednávok. Prostredníctvom Vášho konta získate prístup aj do vernostného programu Klub CukrárskePomôcky.sk.

Robíme jedlú tlač na vaflový jedlý papier formátu A4 a A3 (k.č.1046 a 1048) a na fondantový, cukrový papier formát A4 a A3 (k.č.1043 a 1059) Predlohu je potrebné zaslať mailom na mailovú adresu obchod@cukrarskepomocky.sk alebo info@cukrarskepomocky.sk Nezabudnite napísať svoje tel. číslo aby sme Vás v prípade potreby mohli kontaktovať.

Vyhotovenie oblátky oznámime zákazníkovi mailom.

Doba dodania cca 24 hod.

Kruhové oblátky si musí zákazník vystrihnúť.

Počas doby pôsobenia na slovenskom trhu sme si vybudovali silnú komunitu stálych zákazníkov.

Vernostný program „Klub CukrárskePomôcky.sk“ sme založili za účelom skvalitnenia servisu našim stálym odberateľom. Ako registrovaný zákazník máte od nás vždy aktuálne informácie o ponuke a novinkách zo sveta cukrárenských technológií z prvej ruky. K dispozícií máte zákaznícku linku, prostredníctvom ktorej Vám radi zodpovieme akúkoľvek otázku a ochotne poradíme.

V prípade záujmu o pravidelné odbery alebo jednorazový nákup s objemovou zľavou kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie. Pre viac informácií čítajte naše obchodné podmienky.

Klubový informačný systém

Niekedy sa stáva, že produkty o ktoré máte záujem, sú momentálne vypredané. Ihneď ako tieto tovary prídu do nášho skladu, klubový informačný systém Vás o ich dostupnosti automaticky prostredníctvom e-mailu upozorní. Ako člen klubu CukrárskePomôcky.sk budete informovaný o aktuálnych novinkách v ponuke či nastávajúcich akciách skôr, ako budú uverejnené na stránkach e-shopu. Klubový newsletter je občasník, ktorým informujeme našich zákazníkov aj o aktualitách v našej ponuke alebo novinkách zo sveta cukrárenských a pekárenských technológií.

Zľavy

Pri nákupe nad 30 € neúčtujeme balné a pri nákupe nad 200 € poskytujeme zľavu 5 %. Podrobné obchodné podmienky CuPo s.r.o.

V budúcnosti postupne pripravujeme technologické vylepšenia samotného internetového obchodu a servisu zákazníkom. Vaše pripomienky na zlepšenia nám môžete kedykoľvek oznámiť prostredníctvom zákazníckej linky.

Vaše pripomienky a nápady na zlepšenie e-shopu a nášho servisu si veľmi vážime!